Firma Rodzinna: ISBM-Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie

Blog firmowy

O Firmie

Nasza firma powstała w maju 2000 r. Od początku istnienia, podstawą działalności jest dostarczanie infrastruktury teleinformatycznej. Naszą specjalnością jest wykonywanie instalacji niskoprądowych (tj. sieci komputerowe, sieci telefoniczne, systemy monitoringu i kontroli dostępu, systemy nagłośnieniowe). Aby zaspokajać potrzeby naszych klientów nieustannie śledzimy nowe trendy i rozwój technologii.

Naszym klientom dostarczamy rozwiązania pomagające prowadzić ich biznes. Dla zapewnienia  właściwego poziomu usług testujemy i sukcesywnie wdrażamy nowe, zoptymalizowane rozwiązania oraz poszerzamy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w lichnych szkoleniach. 

Wyznacznikiem naszego rozwoju są zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie IT (technologii przetwarzania i przesyłania informacji).

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów rozszerzyliśmy pierwotny zakres oferowanych usług m.in. o kompleksową obsługę teleinformatyczną, usługi internetowe (hosting, tworzenie stron www) oraz przeglądy obiektów budowlanych. W swojej pracy, do wykonywanyc instalacji, używamy komponentów uznanych światowych producentów. Gwarantuje to stworzenie wydajnej i niezawodnej infrastruktury, której jakość możemy potwierdzić przeprowadzając certyfikację wykonanej przez nas instalacji.  Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów zawarliśmy umowę z firmą Ontrack, rozszerzając ofertę o odzyskiwanie lub bezpowrotne usuwanie danych z nośników elektronicznych w tym z telefonów komórkowych.

Pomimo, że siedzibą naszej firmy jest Bydgoszcz, zbudowane przez nas sieci komputerowe pracują w wielu miejscach regionu. Dla nas ważny jest każdy bajt przesyłany w sieciach naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Metryczka

Firma w internecie
Kontakt:
52 360 71 61
ul. Wiślana 10 B/5
85-773 Bydgoszcz
Informacje:
Rok powstania: 2000

Oferta

Budowa instalacji niskoprądowych:

  • sieci komputerowe,
  • sieci telefoniczne,
  • systemy alarmowe, monitoringu CCTV i kontroli dostępu.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów rozszerzylimy pierwotny zakres oferowanych usług m.in. o:

  • kompleksową obsługę teleinformatyczną,
  • usługi internetowe (hosting, tworzenie stron www),
  • przeglądy obiektów budowlanych,
  • wyposażenie sal konferencyjnych (nagłosnienie i projekcja obrazu).

Galeria

Firma nie udostępniła galerii.