Firma Rodzinna: AM OKNA Beata Szymkowiak

Blog firmowy

AM OKNA Beata Szymkowiak :: środa, 28 Październik, 2015 - 12:35

Szanowni Państwo,

zaproś do siebie naturalne śwaitło
AM OKNA Beata Szymkowiak :: czwartek, 15 Październik, 2015 - 08:54

O Firmie

Firma AM OKNA jest firmą rodzinną, która sięga tradycją wczesnych lat 90-tych. Korzystając ze zdobytego doświadczenia, w poprzedniej dekadzie wyodrębniliśmy się jako marka. Zdobyliśmy uznanie wielu partnerów hurtowych i detalicznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Motto AM OKNA brzmi: Perfekcja przede wszystkim. Głównym celem firmy jest wytwarzanie najlepszych w Europie produktów w branży budowlanej. Dążymy do utrwalenia pozycji znaczącego w Europie eksportera stolarki otworowej. Dzięki ustawicznemu rozwojowi, w najbliższych latach AM OKNA zamierza wprowadzić działalność na rynek azjatycki oraz amerykański.

Atutem współpracy z nami jest pewność dobrego wyboru, dzięki konsultacjom z naszymi doradcami. Perfekcyjność wykonania - jako efekt doskonałej współpracy z naszymi partnerami, a także dzięki doskonale wyszkolonej kadrze produkcyjnej.

Opowieść rodzinna/prezentacja firmy:

Metryczka

Firma w internecie
Kontakt:
95 725 77 11
ul. Międzyrzecka 29
66-440 Skwierzyna
Informacje:
Rok powstania:

Oferta

Rozumiemy, że wybór okien to wieloletnia inwestycja. Nowoczesne okna muszą spełnić obecnie szczególnie wysokie standardy. Wymagania stawiane oknom przyszłości to między innymi:

  • energooszczędność
  • ochrona przed hałasem
  • estetyka, trwałość
  • niezawodność i łatwość czyszczenia.

Firma AM OKNA produkuje okna najnowszej generacji, które łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Marka AM OKNA została doceniona nie tylko przez klientów na rynku krajowym, ale także w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Norwegii, oraz Czech. Każdego roku eksportujemy 80% naszej produkcji.

Nasze okna produkowane są przy wykorzystaniu profili PCV niemieckiego systemu ALUPLAST - lidera na rynku europejskim w produkcji profili do ciepłych okien w których montowane są okucia niemieckiej firmy MACO i szyby zespolone firmy GLASSPOL.

Wykorzystanie do produkcji okien elementów od światowych dostawców, a także kadra doskonałych doradców gwarantuje wyprodukowanie okna o wysokiej jakości i doskonałych właściwości izolacyjności termicznej i akustycznej, dzięki którym ograniczycie Państwo straty ciepła nawet do 40%.

Galeria