Wartości/marka

IBR logo
21-12-2015, 20:39
Marietta Lewandowska
Historia firmy rodzinnej, która niewątpliwie jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm obuwniczych na świecie, jest prosta i bardzo wyraźnie obrazuje, jak ważna jest rodzina w kontynuacji rodzinnego biznesu. Wszystko zaczęło się od małego warsztatu szewskiego, który w 1913 roku założył Heinrich Deichmann w swoim rodzinnym miasteczku w Niemczech.
02-12-2015, 18:59
Łukasz Tylczyński
W czasach przedwojennych traktowanie pracowników z godnością i szacunkiem należało do rzadkości w dużych zakładach pracy. Do niespotykanych wcześniej praktyk i świadczeń dla pracowników należały m.in.: opieka socjalna, własna służba medyczna, dom mieszkalny przeznaczony dla pracowników, żłobek, przedszkole, klub sportowy i wiele innych udogodnień.
26-11-2015, 18:47
Kamila Kaniowska
Duch przedsiębiorczości towarzyszył nam przez lata i zawsze staraliśmy się go podtrzymywać. W chwilach wzlotów i upadków pamiętaliśmy, że dzięki niemu możemy zacząć jeszcze raz. Pielęgnujemy też nasze wartości i jesteśmy świadomi odpowiedzialności wobec branży, społeczeństwa i interesariuszy. W artykule o wartościach firmy Wendel, francuskiego holdingu inwestycyjnego.
Hubert Przybylski
31-07-2015, 00:23
Małgorzata Stromczyńska
Firma jest własnością dwóch wspólników, którzy w tej chwili pełnią role prokurentów, ich córki są prezeskami, ja jestem dyrektorem marketingu, syn drugiego wspólnika jest doradcą prawnym naszej firmy. Każdy z nas w jakiś sposób związany jest z firmą od początku jej powstania. Wywiad z Hubertem Przybylskim dyrektorem marketingu w rodzinnej firmie Medline.
Rodzina Makarczyków
30-04-2015, 16:11
Małgorzata Zawadka
Biznes przejąłem po ojcu. Wcześnie, bo zmarł, kiedy miałem 17 lat. Było to zaraz po maturze. Do tego czasu moje uczestnictwo w jego pracy było nijakie. Po pierwsze, nieszczególnie się tym interesowałem, po drugie – raczej wstydziłem się jego działalności. Firmowa i rodzinna historia czyli Rodzina Makarczyków wczoraj i dzisiaj.