Promocja/marketing

Grupa Nowy Styl - relizacja
IFR logo
28-10-2015, 17:52
Przedsiębiorstwa podkreślające swoją rodzinność z roku na rok stają się coraz bardziej liczącą się grupą zarówno na polu gospodarczym, jak i politycznym oraz społecznym. IFR, jako reprezentant środowiska, chce efektywnie pracować na jego rzecz. Dlatego we współpracy z TNS Polska przeprowadzi projekt, którego celem jest uzyskanie odpowiedzi na wiele pytań środowiska.
21-10-2015, 19:08
Mieszcząca się w Gantowie rodzinna firma zdobyła "e-Gazelę", wyróżnienie przyznawane przez redakcję Pulsu Biznesu. „Bartnik Mazurski” zwyciężył w rankingu obejmującym ponad 300 firm z branży e-commerce. Prestiżowa nagroda to nie jedyne trofeum przyznane w tym roku gospodarstwu z gminy Kętrzyn. Bartnika doceniono także podczas tragów Polagra Food, właściciele pasieki są również laureatami konkursu Rolnik – Farmer Roku. Gratulujemy.
Serwis MamPrawoWiedziec logo
20-10-2015, 21:11
Stowarzyszenie 61, które stawia sobie za cel dostarczanie obywatelom informacji o osobach pełniących wybieralne funkcje publiczne, w swoim serwisie oraz na profilu FB zaprasza do dołączenia do wydarzenia i prosi o wsparcie w dotarciu do kandydatów i wyborców. Stowarzyszenie IFR uczestniczyło w formułowaniu pytań do kandydatów i zachęca do skorzystania z przygotowanych narzędzi.
19-10-2015, 20:48
27 października 2015 roku o godzinie 14:00 w Hotelu Haston we Wrocławiu, odbędzie się kolejne spotkanie firm rodzinnych z cyklu „Spotkania po sąsiedzku”. Spotkanie jest realizowane w ramach projektu Firmy Rodzinne 2. Wśród uczestników przedstawiciele stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i zaproszeni goście. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy
19-10-2015, 20:30
Kancelaria Prawna Pactum, którą na Portalu reprezentuje radca prawny Ewa Bednarek-Wojtal, podczas uroczystej Gali w Gdyni 17 października br. otrzymała niezwykle prestiżową statuetkę Manhattan Business. Statuetki te to świadectwa potwierdzające stosowanie dobrych praktyk biznesowych. Gratulujemy.
Przewodnik po sukcesji w firmach rodzinnych - logo projektu
18-09-2015, 22:04
Dawid Mickiewicz
Trwają warsztaty i seminaria sukcesyjne, organizatorzy przygotowali wiele narzędzi wspomagających proces sukcesji - warto skorzystać. 25 września w Krakowie odbędzie się Konferencja "Sukcesja dla firm rodzinnych" zamykająca 3-letni projekt "Przewodnik po sukcesji w firmach rodzinnych". Konferencja jest bezpłatna.
01-09-2015, 13:54
Złe samopoczucie, zmęczenie, zły tryb życia w efekcie powodują, że nie sprawdzamy się na płaszczyźnie zawodowej i w życiu prywatnym. Ten czas po wakacjach, a przed zbliżającą się jesienią wydaje się być idealnym na poświęcenie większej uwagi swojemu zdrowiu. A nic tak dobrze nie wpływa na naszą kondycję psychofizyczną jak kontakt z naturą.
Pierwszy milion - logo
07-08-2015, 16:17
Żyjemy w czasach, gdy każdy, kto chce i podejmie wyzwanie, jest w stanie dotrzeć do ponad trzech miliardów ludzi korzystających obecnie z Internetu na całym świecie. Internet to nie pieniądze. (...) Nie jest jeszcze tak „zdeprawowany” budżetami jak inne powszechnie znane kanały marketingowe. To przede wszystkim pomysł, odwaga, kreatywność. Artykuł Kuby Nagórskiego w serwisie Forbes - Pierwszy Milion.pl.
06-08-2015, 21:16
dr Alicja Winnicka-Popczyk
Firma „Jaś i Małgosia” założona została w 1925 r. przez Franciszka Romanowskiego, prekursora tradycji piekarstwa i cukiernictwa w rodzinie. Franciszek ukończył naukę zawodu piekarza w Szadku, a następnie wraz z bratem Ignacym otworzył mały zakład w Kwiatkowicach koło Łodzi. Ciekawa historia rodziny Państwa Romanowskich.
RDC logo
30-07-2015, 10:44
Kolejna audycja Polskiego Radia RDC –"Popołudnie RDC" z cyklu „Firma rodzinna”. Gośćmi są Andrzej i Jarosław Błaszczak z firmy „Słodycze z pomysłem”, którzy opowiadają o rodzinie, początkach firmy, ofercie i sukcesji.
Piekarnia KŁOS logo
23-06-2015, 17:16
– Dziś musimy stawiać na nowoczesność. Konkurujemy z hipermarketami, a ponieważ nie jesteśmy w stanie zbliżyć się do nich ceną, naszą siłą jest bardzo dobry produkt. Nowa piekarnia została zbudowana po to, aby jeszcze poprawić i tak wysoką jakość naszego pieczywa – powiedział Marian Kurzyca, założyciel i prezes Piekarni KŁOS podczas uroczystego otwarcia nowego zakładu.
Rodzina Grupińskich
12-06-2015, 23:03
Najważniejsze, to mieć wpływ na swoje życie i czerpać przyjemność z pracy. (...) firma to też nasze dziecko, więc nie liczy się poświęconego jej czasu i trudu. I tak jak dziecko – czasami daje powody do dumy, a czasami przyprawia o ból głowy i bezsenne noce.Ostatnia opowieść z książki „Moja historia, moja firma – portrety polskich przedsiębiorców rodzinnych” to historia Państwa Grupińskich. Członkowie tej rodziny byli uczestnikami pierwszej i są drugiej edycji projektu Firmy Rodzinne.
Radio Plus - logo
29-05-2015, 16:37
Złośliwi mówią, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Tylko trzeba stanąć w środku żeby nas nie wycięli. Że nie jest to prawda świadczą firmy rodzinne, które coraz prężniej rozwijają się w naszym kraju. Dziś na Giełdzie Papierów Wartościowych odbył się pierwszy Dzień Firm Rodzinnych. Na czym polega ich siła? Łukasz Borowicz w rozmowie z Mirosławem Szczepańskim, Andrzejem J. Blikle oraz uczestnikami spotkania.
GazetaPrawna.pl - logo
21-05-2015, 16:16
Zakończyła się piąta edycja konkursu Dziennika Gazety Prawnej dla najlepszej książki ekonomiczno-biznesowej ECONOMICUS 2015. Finał konkursu odbył się 15 maja 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Warszawskich Targów Książki. I miejsce w kategorii "Najlepszy poradnik ekonomiczny" zdobyła „Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu” Andrzeja J. Bliklego. Gratulujemy.