Spontaniczny weekend TRZECH Króli z Firmami Rodzinnymi

W poniedziałek przed weekendem hasło wyjazdu rzucił Grzegorz Rytel-Kuc z firmy SuperPower co się później okazało inicjatorką  była Ewa Jaszczak-Kur. Tego samego dnia przesłałam kolejnym rodzinnym propozycje ofertę hotelu Villa Verde w Zawierciu  i tak spontanicznie hotel już we wtorek zarezerwowaliśmy.

Wielokrotnie gościliśmy w Zawierciu na spotkaniach szkoleniowych leaderów stąd też się znaliśmy. Nie straszne nam były rekordowe mrozy, może podświadomie wiedzieliśmy ze z rodzinnymi zawsze jest gorąca zabawa i mieliśmy rację. 

Spotkaliśmy się w 5 rodzin rodzina Skarżyńskich, Rytel-Kuc, Juszczak-Kur, Dobrowolskich i Łapaj – właściciele Villa Verde >>> http://www.villaverde.pl/pakiety-pobytowe

Gościnność Agnieszki Łapaj dla rodzinnych była niesamowita korzystaliśmy z uciech w SPA, dzieci były na stoku narciarskim przy hotelowym, w piątek była kolacja  i dyskoteka w chacie grillowej (zdjęcie pań i drugi plan Marek przed wejściem do chaty)  i niesamowity rzemieślniczy Browar Jana bardzo dobre piwo dla Panów ale i smaki dla kobiet z czekoladą, wanilią czy cytrusami. Ekspertem nie jestem myślę że najlepiej o smakach mogłaby opowiedzieć Agnieszka.

Nowa niesamowita atrakcja hotelu jest Escape room świetna zabawa dla naszych dzieci  ale również  dla całej naszej kompanii każdy angażował się w rozwiązanie zagadki gdzie jest diament. Niesamowita drużyna nie miała problemu z odnalezieniem diamentu na załączonym zdjęciu nasza rodzinna drużyna marzeń.

A że pogoda nie sprzyjała do spacerom, to co wieczór oblegaliśmy hotelowy bar gdzie do  karty wprowadziliśmy piwo grzane z pomarańczą i goździkami na te 20 stopniowe mrozy w sam raz.

Po męczących wieczorach cudownym rozwiązaniem był basen i sauna . Panie chętnie korzystały z odnowy biologicznej w SPA.

Wyjeżdżaliśmy ze łzami w oczach i z pełnymi bagażnikami różnych smaków piwa poczęstunek od Agnieszki.

Jeżeli chcecie spędzić niesamowity w atrakcje weekend z rodzinnymi wstępnie umawiamy się na gorące termy do Uniejowa na długi weekend majowy.

Szczegóły już wkrótce…